Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPER STICKY ARACET LEMN 0.8KG

Număr anunț
DA21873890
Autoritate contractantă
TEATRUL VICTOR ION POPA (CUI 4446457)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,80 RON
Valoare atribuită
156,80 RON
Data publicării
27.11.2018 12:57
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,80 RON

din 156,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.