Ofertă acceptată
Cumpărare directă
G-pH Minus Lichid 30% 31 Kg
- Număr anunț
- DA21865542
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
- Furnizor / câștigător
- GEHO AQUA-INDUSTRIES SRL (CUI RO27817120)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462 RON
- Valoare atribuită
- 462 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 08:50
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462 RON
din 462 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro