Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese taf pentru troliu

Număr anunț
DA22529577
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI RO17023629)
Furnizor / câștigător
RALTOD AUTO SRL (CUI 34174168)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,26 RON
Valoare atribuită
714,26 RON
Data publicării
05.03.2019 08:40
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,26 RON

din 714,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.