Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cilindru Canon ORIGINAL C-EXV14 CEXV14 Drum Unit pentru iR2016/iR2020, 55.000 pg la 6% acoperire

Număr anunț
DA22555348
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA (CUI 22800314)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591 RON
Valoare atribuită
591 RON
Data publicării
07.03.2019 11:49
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591 RON

din 591 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.