Ofertă acceptată Cumpărare directă

CF217A (17A) CF217 ACARTUS TONER BLACK (1600 PAG) compatibil HP LJ M102, M130, MFP M130

Număr anunț
DA22549610
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
06.03.2019 15:36
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.