Ofertă acceptată Cumpărare directă

XEROX DRUM 013R00591,BK,90K,W C5325,5330,5335 ORIGINAL

Număr anunț
DA21879321
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710 RON
Valoare atribuită
710 RON
Data publicării
27.11.2018 15:29
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710 RON

din 710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.