Ofertă acceptată Cumpărare directă

stativ din inox pentru eprubete 18 mm, 40 locuri

Număr anunț
DA21480970
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
38436160-9 · Suport de eprubete pentru agitatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540 RON
Valoare atribuită
540 RON
Data publicării
16.10.2018 11:30
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540 RON

din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.