Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet consumabile priting

Număr anunț
DA21835437
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EMIL DRĂGAN ” UNGHENI (CUI 18160365)
Furnizor / câștigător
DOCSMART SRL (CUI RO30542402)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643 RON
Valoare finală
643 RON
Data publicării
23.11.2018 08:18
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.