Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS BLACK NR.953XL L0S70AE ORIGINAL HP OFFICEJET PRO 8210

Număr anunț
DA21891470
Autoritate contractantă
CENTRUL PENTRU SENIORI AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 38502276)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.426,20 RON
Valoare atribuită
1.426,20 RON
Data publicării
28.11.2018 13:57
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.426,20 RON

din 1.426,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.