Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii mentenanță calculatoare și periferice
- Număr anunț
- DA22384219
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA FALCOIU (CUI 25284161)
- Furnizor / câștigător
- OEM SYSTEMS EVOLVE SRL (CUI 36239000)
- Cod CPV
- 50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 19:54
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 19:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro