Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Motocositoare Stihl si disc
- Număr anunț
- DA21471975
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADOVAN (CUI 5077617)
- Furnizor / câștigător
- EURODINAMIC SRL (CUI RO16023680)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.369,74 RON
- Valoare atribuită
- 4.369,74 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 13:50
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.369,74 RON
din 4.369,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro