Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet acumulatori conform anunt ADV1064311
- Număr anunț
- DA22548521
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.704,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.704,37 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 14:39
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.704,37 RON
din 1.704,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro