Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de ignifugare si tratament insecto-fungicid a materialelor combustibile din lemn

Număr anunț
DA22529465
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
Furnizor / câștigător
STING SRL (CUI RO13783214)
Cod CPV
45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare finală
1.350 RON
Data publicării
05.03.2019 08:30
Data finalizării
07.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.