Ofertă refuzată Cumpărare directă

Scandura

Număr anunț
DA22307400
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Crucea (CUI 17130420)
Furnizor / câștigător
MOBINAL WOOD SRL (CUI RO24421244)
Cod CPV
03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.625 RON
Valoare finală
5.625 RON
Data publicării
30.01.2019 10:19
Data finalizării
13.02.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.