Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SD SURUB PT. GIPS CARTON FILET 4.2X70 NG
- Număr anunț
- DA22549152
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL DE OPERA SI OPERETA "NAE LEONARD (CUI 3127301)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92,21 RON
- Valoare atribuită
- 92,21 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 15:09
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
92,21 RON
din 92,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro