Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curea trapezoidala

Număr anunț
DA22547166
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL POIANA BRASOV (CUI 4317711)
Furnizor / câștigător
CEDAOT RENT SRL (CUI RO31570494)
Cod CPV
34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,44 RON
Valoare atribuită
655,44 RON
Data publicării
06.03.2019 13:40
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,44 RON

din 655,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.