Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse ASUS WT300 Wireless

Număr anunț
DA21885843
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,27 RON
Valoare atribuită
235,27 RON
Data publicării
28.11.2018 11:20
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,27 RON

din 235,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.