Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD-R Verbatim 52x 700MB Extra P, 25 buc/set Cod RTC VB0096

Număr anunț
DA21884203
Autoritate contractantă
C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
28.11.2018 10:40
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.