Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Hard Disc 1 TB- Compartiment Asistenta sociala
- Număr anunț
- DA21883670
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174 RON
- Valoare atribuită
- 186 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:28
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
186 RON
din 174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro