Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD intern Seagate 3.5", 4TB, Barracuda, SATA-3, 5400rpm, 256MB
- Număr anunț
- DA21881860
- Autoritate contractantă
- Garda de Coasta (CUI 29521430)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499 RON
- Valoare atribuită
- 499 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 08:49
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499 RON
din 499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro