Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carcasa Thermaltake Core W100, Full Tower, fara sursa, CA-1F2-00F1WN-00
- Număr anunț
- DA21881104
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.794,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.794,42 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 18:38
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.794,42 RON
din 2.794,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro