Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apple iPad Pro, 10.5", 256GB, Wi-Fi, Silver, mpf02hc/a
- Număr anunț
- DA21881083
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.869,10 RON
- Valoare atribuită
- 6.869,10 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 18:26
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.869,10 RON
din 6.869,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro