Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo IP130-15IKB i3-6006U 2.00GHz,15.6", 4GB,1TB, NVIDIA MX110 2GB, windows 10, mouse wirel
- Număr anunț
- DA21879386
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.996 RON
- Valoare atribuită
- 6.996 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 15:31
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.996 RON
din 6.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro