Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice - SIPOCA 399

Număr anunț
DA21467440
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
S&S Visio Consulting SRL-D (CUI 34515850)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
15.10.2018 11:29
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON

din 65.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.