Ofertă acceptată Cumpărare directă

Access point TP-Link TL-WA850RE

Număr anunț
DA21863459
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE JUNCU MINIS (CUI 29049746)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI RO24628046)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,46 RON
Valoare atribuită
739,46 RON
Data publicării
26.11.2018 15:57
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 19:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,46 RON

din 739,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.