Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VANZARE REZERVOR COMBUSTIBIL 3000 LITRI CU POMPA MECANICA
- Număr anunț
- DA21461598
- Autoritate contractantă
- Comuna Cernatesti (Consiliul Local Cernatesti) (CUI 4553712)
- Furnizor / câștigător
- ARTOIL SRL (CUI RO30335504)
- Cod CPV
- 42122180-5 · Pompe de combustibil (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.400 RON
- Valoare atribuită
- 9.400 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:54
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.400 RON
din 9.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro