Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Concentrator de oxigen Healthtime OC-5 cu senzor O2
- Număr anunț
- DA21884483
- Autoritate contractantă
- Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
- Furnizor / câștigător
- PRO CARDIA SRL (CUI RO2527350)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.050 RON
- Valoare atribuită
- 3.050 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:47
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.050 RON
din 3.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro