Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale curățenie și întreținere

Număr anunț
DA21446575
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC MOTRU (CUI 4718934)
Furnizor / câștigător
SCOPCOM IMPEX SRL (CUI RO15721226)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,48 RON
Valoare finală
747,48 RON
Data publicării
11.10.2018 11:34
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.