Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUIE

Număr anunț
DA21483818
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare a Domeniului Public si Privat Zimnicea (CUI 38547979)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI RO2696163)
Cod CPV
44192200-4 · Cuie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,40 RON
Valoare atribuită
8,40 RON
Data publicării
16.10.2018 13:14
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,40 RON

din 8,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.