Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE CUPTOARE/ARAGAZ TRIUMF

Număr anunț
DA21483340
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192600-7 · Planse de desen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,50 RON
Valoare atribuită
77,50 RON
Data publicării
16.10.2018 12:57
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,50 RON

din 77,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.