Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun Pliant Army Oliv

Număr anunț
DA21882619
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
SPEAR LINE SRL (CUI 27841560)
Cod CPV
39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.369,64 RON
Valoare atribuită
2.369,64 RON
Data publicării
28.11.2018 09:47
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.369,64 RON

din 2.369,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.