Ofertă acceptată Cumpărare directă

TESTE GLICEMIE/BANDELETE CODE FREE50

Număr anunț
DA22398289
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "SF. IERARH NICOLAE"BICAZ (CUI 2614473)
Furnizor / câștigător
LARA FARM SRL (CUI 17974659)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840 RON
Valoare atribuită
840 RON
Data publicării
13.02.2019 12:10
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840 RON

din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.