Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de verificare paratrasnet sau prize de impamantare si eliberare buletine PRAM
- Număr anunț
- DA21876124
- Autoritate contractantă
- APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI RO27519817)
- Cod CPV
- 45312311-0 · Instalare de paratrasnete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,49 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:00
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,49 RON
din 1.176,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro