Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Software de gestionare a documentelor – DocManager
- Număr anunț
- DA21872791
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR TELEORMAN (CUI 17462357)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.575 RON
- Valoare atribuită
- 42.575 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 12:24
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.575 RON
din 42.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro