Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dozator de perete din inox pentru dezinfectanti de maini 1000 ml - 3908374
- Număr anunț
- DA22538820
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.469,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.469,91 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 15:23
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.469,91 RON
din 1.469,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro