Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA SI DE REALIZARE STUDIU PRIVIND GESTIONAREA DESEURILOR
- Număr anunț
- DA21863933
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- APOPSI ROMANIA S.A. (CUI 33373405)
- Cod CPV
- 79311200-9 · Servicii de realizare de studii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.608 RON
- Valoare atribuită
- 25.608 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:30
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.608 RON
din 25.608 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro