Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit trusa prim ajutor auto si perete
- Număr anunț
- DA22396834
- Autoritate contractantă
- EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
- Furnizor / câștigător
- VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490 RON
- Valoare atribuită
- 490 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 10:59
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
490 RON
din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro