Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pervaz tabla 1.25ml tabla maro

Număr anunț
DA21475551
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
Furnizor / câștigător
ZAINEA COM SRL (CUI RO5033211)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,52 RON
Valoare atribuită
128,52 RON
Data publicării
15.10.2018 16:19
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 16:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,52 RON

din 128,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.