Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Botosei de unica folosinta
- Număr anunț
- DA22395085
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21,50 RON
- Valoare atribuită
- 21,50 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 09:28
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21,50 RON
din 21,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro