Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANDAJ TUBULAR DE FIXARE TIP PLASA NR. 5
- Număr anunț
- DA22393427
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140 RON
- Valoare atribuită
- 140 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 16:09
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140 RON
din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro