Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stingator P6, Stingator SM 6, Stingator G 5
- Număr anunț
- DA22552173
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE LUPENI (CUI 4814427)
- Furnizor / câștigător
- STING & MARKET SRL (CUI 28639536)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 09:37
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.600 RON
din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro