Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent rufe automat 10 kg / sac Wash
- Număr anunț
- DA21879798
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,60 RON
- Valoare atribuită
- 672,60 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 15:46
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,60 RON
din 672,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro