Ofertă acceptată Cumpărare directă

Injector proteze

Număr anunț
DA21874088
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
Cod CPV
33126000-9 · Aparate de stomatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.055,81 RON
Valoare atribuită
9.055,81 RON
Data publicării
27.11.2018 13:03
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.055,81 RON

din 9.055,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.