Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem supraveghere video exterior teren sport

Număr anunț
DA22546330
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
EDIGRUP (CUI RO16439011)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.526,64 RON
Valoare atribuită
7.526,64 RON
Data publicării
06.03.2019 13:04
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.526,64 RON

din 7.526,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.