Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Film radiologic 35 x 35 cm VERDE
- Număr anunț
- DA22545297
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- PARA MEDICAL OFFICE SRL (CUI RO15222536)
- Cod CPV
- 32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.750 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 12:14
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.750 RON
din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro