Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalare rack comunicatii
- Număr anunț
- DA22544471
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- MKM ENGINEERING, ELECTRICS & AUTOMATICS SRL (CUI 25069155)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.452 RON
- Valoare atribuită
- 5.452 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 11:38
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.452 RON
din 5.452 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro