Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 29,4% sub estimat

BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM EXTE DIF CULORI

Număr anunț
DA21476132
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VINGA (CUI 29027349)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68 RON
Valoare atribuită
48 RON 29,4% sub estimat
Data publicării
16.10.2018 00:08
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48 RON

din 68 RON estimat 29,4%

Adjudecat la 70,6% din estimat · economie 20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.