Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set acumulatori (8 baterii) UPS EVO 3.0 si Set acumulatori (2 baterii) UPS APC 1000 VA montaj inclus
- Număr anunț
- DA22382732
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI RO5175054)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 14:51
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100 RON
din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro