Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 51,7% sub estimat
Fise de instruire individuala privind securitatea si sanatatea in munca
- Număr anunț
- DA21444565
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52,80 RON
- Valoare atribuită
- 25,50 RON 51,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 10:16
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25,50 RON
din 52,80 RON estimat
51,7%
Adjudecat la 48,3% din estimat · economie 27,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.