Ofertă acceptată Cumpărare directă

Numere inregistrare vehicule neinmatriculabile, certificat de inregistrare pt vehicule

Număr anunț
DA22529228
Autoritate contractantă
Comuna Ozun (CUI 4201910)
Furnizor / câștigător
LEVITAN COM S.R.L. (CUI 23428430)
Cod CPV
35113300-2 · Instalatii de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.492 RON
Valoare atribuită
1.492 RON
Data publicării
05.03.2019 08:10
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.492 RON

din 1.492 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.